Stáhněte si šablonu - Poštovní podací arch pro 300 položek

doplnek.png Děkujeme panu Miroslavu Lisanskému za poskytnutí šablony až pro 300 položek. Jedná se o Poštovní podací arch.    

Stáhněte si šablonu až pro 300 položek – Poštovní podací arch. Šablona je vytvořena v Calcu a je možno zapsat až 20 listů poštovních zásilek, tedy podat až 300 položek. To by mělo pro všechna normální odesílající pracoviště stačit.

Název odesílatele se vyplňuje jen na prvním archu, stejně jako podací datum. Pak se obojí automaticky kopíruje do všech ostatních archů. Také se automaticky propočítávají a převádějí souhrny mezi jednotlivými archy.

Potěšitelné je, že formulář věrně kopíruje oficiální arch České pošty.

 

(Jako ve škole) Průměr: 2.25 | Hodnotilo: 8
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz