Apache OpenOffice v číslech a další novinky

Apache OpenOffice Podívejte se na video, které prezentuje AOO v podobně významných čísel. Světová média píší o vydání AOO 4.1, vyšla také portable verze pro použití bez instalace.  

Třetí číslo Apache OpenOffice Weekly News shrnuje některé ohlasy světových médií na vydání nové verze Apache OpenOffice 4.1. Nová verze je podle nich „dobrá zpráva pro veřejné správy“ a „vylepšení pro zrakově handikepované uživatele.“

Po běžné verzi AOO 4.1 je tu také „portable“ (přenositelná) verze, kterou není nutné instalaovat a lze ji spustit například z flash disku. AOOWN upozorňují kromě jiného i na video, kde můžete vidět a slyšet Apache OpenOffice v zajímavých číslech.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz