Centrální správa konfigurace v LibreOffice (FOSDEM 2014)

Konfigurace Tímár András měl na konferenci FOSDEM 2014 zajímavou přednášku o centrální správě konfigurace v LibreOffice 4.2.  

LibreOffice 4.2 umožňuje kromě jiného oproti předchozím verzím mnohem lépe centrálně spravovat konfiguraci. V prostředí sítí Windows s doménami Active Directory lze využívat Group Policy Objects (toto prostředí lze vytvořit i prostřednictvím technologie Samba), v linuxovém prostředí je zase k dispozici správa prostřednictvím Remote Root.

Tímár András o možnostech centrální konfigurace hovořil ve své přednášce na konferenci FOSDEM 2014. V budoucnu vám přineseme články na toto téma.

(Jako ve škole) Průměr: 2.00 | Hodnotilo: 4
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz