LibreOffice 4.4.3

LibreOffice Přichází verze 4.4.3 kancelářského balíku LibreOffice, opravuje 88 chyb. Na vývoji se podílí více než 900 vývojářů a přes 3000 dalších dobrovolníků.  

Byla vydána nová verze kancelářského balíku LibreOffice. Tato verze 4.4.3 opravuje 88 chyb a přichází krátce po vydání poslední verze řady 4.3. Zvolna se blíží vydání první verze nové řady 5.0, původně označované jako 4.5 – na dny 22. až 24. května se chystá Bug Hunting Session.

Na vývoji balíku se podílí již více než 900 vývojářů, přes 3000 dobrovolníků pak pracuje na lokalizacích, prezentuje LibreOffice na konferencích, píše manuály, hledá a hlásí chyby atd.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Karel Novák
Odpovědět
LibreOffice 4.4.3
21. 05. 2015, 03:17:40
LibreOffice je oproti OpenOffice paskvil, který se po každé aktualizaci chová jinak. Od grafiky s titěrnými texty v menu a barevnými šmouhami až po českou diakritiku, tu zejména v sešitě a v kresbě. Fujtajbl.
user avatar Petr Valach
Odpovědět
Re:LibreOffice 4.4.3
21. 05. 2015, 03:57:13
Mno. Co k tomu říct. Snad jen, že mě vždycky hrozně pobaví, jak je někdo velmi rychle hotov s hodnocením čehokoliv, aniž by měl o dané věci aspoň základní informace :-))))

Vadí vám malá velikost textu v menu? No vida, a zrovna tohle si můžete nastavit. Kde? Ponechávám za domácí úkol ;)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz