LibreOffice na NetBSD 6

LibreOffice Velkou výhodou balíků Apache OpenOffice a LibreOffice je jejich multiplatformnost. Nově si můžete například nainstalovat LibreOffice na NetBSD 6.  

Zatímco některé kancelářské balíky jsou striktně vázané na konkrétní operační systém, pro Apache OpenOffice a LibreOffice to neplatí. Standardně podporovanými systémy jsou GNU/Linux, Microsoft Windows a Apple OS X, balíky lze však používat i jinde, přestože může přizpůsobení vyžadovat chvilkové úsilí.

To se týká například systémů z rodiny *BSD. V rámci Open Source Conference 2013 Tokyo/Fall zkompiloval Ryo Onodera balík LibreOffice pro systém NetBSD 6.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz