LibreOffice pro Android zlepšuje vykreslování

Novinky Nová verze prohlížeče LibreOffice Viewer pro Android zrychluje a zkvalitňuje vykreslování.  

Firma Collabora včera aktualizovala v obchodě Google Play prohlížeč LibreOffice Viewer pro Android. Hlavní novinkou je vylepšené vykreslování dokumentů, které nyní funguje rychleji a plynuleji. Aplikace stále zůstává ve stavu „Beta“, na editačních funkcích se pracuje.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Michal
Odpovědět
LibreOffice pro Android zlepšuje vykreslování
24. 02. 2015, 20:55:01
Mno nevím, po včerejší aktualizaci jsem to ze zvědavosti zapl a zdá se mi to spíše pomalejší než předtím. Nicméně mají rychlý vývojový cyklus, takže věřím, že se to bude stále lepší.

Mimochodem, ten vývoj je někým placený? (The Document Foundation? Nějaké město? ...)
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:LibreOffice pro Android zlepšuje vykreslování
24. 02. 2015, 22:02:05
Vývoj prohlížečových funkcí LO pro Android platí nizozemská firma Smoose, editační funkce (které tam ještě nejsou) platí The Document Foundation.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz