LibreOffice Viewer pro Android – první ostrá verze

Novinky LibreOffice Viewer pro Android se dočkal první ostré verze – označení jako „beta“ bylo u čerstvého vydání odstraněno. Nedávno přidané editační funkce jsou ale ještě považovány za experimentální.  

The Document Foundation oznámila vydání první ostré verze mobilního kancelářského balíku LibreOffice Viewer pro Android. Aplikace byla dosud označena jako „beta“, toto označení nyní zmizelo.

Navzdory tomu, že je v názvu programu „Viewer“, tedy „prohlížeč“, podporuje aplikace i základní editační funkce, které do něj byly nedávno přidány. Ty jsou ale zatím označeny jako experimentální a ve výchozím nastavení jsou vypnuté. Lze si je zapnout v konfiguraci.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
LibreOffice Viewer pro Android – první ostrá verze
7. 06. 2015, 21:46:20
Aplikaci jsme testovali a počkejte si na výsledek.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz