LibreOffice Viewer pro Android se stabilizuje

Vývoj Jan Holešovský popisuje aktuální stav vývoje (zatím jen prohlížeče) LibreOffice pro Android. Hodně se zapracovalo na stabilitě, lze také otevírat dokumenty přímo z GMailu.  

LibreOffice pro Android má zatím podobu prohlížeče (LibreOffice Viewer), i když se pracuje i na podpoře editace. Ovšem i v této prohlížečové části probíhá bouřlivý vývoj, jehož aktuální stav popisuje Jan Holešovský.

Hodně se zapracovalo na stabilitě (na základě testů na sadě 55 tisíc dokumentů), i když pořád mohou existovat dokumenty, s nimiž bude mít program potíže. Některé funkce v mobilním LibreOffice chybějí, což souvisí kromě jiného s limitem 50 MB na balíčky umístitelné do Google Play. Přibyla naopak funkce specifická pro Android: otevírání dokumnetů přímo z GMailu.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar XMen
Odpovědět
LibreOffice Viewer pro Android se stabilizuje
18. 02. 2015, 10:01:38
Vypada to tak, ze na starej verzii androidu 2.3 gingerbread to nefunguje a asi ani fungovat nebude :(

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz