LibreOffice získává podporu dvou formátů Apple

LibreOffice Do kancelářského balíku LibreOffice byla přidána podpora pro import dokumentů ve formátech Apple Pages a Apple Numbers.  

Do zdrojových kódů kancelářského balíku byla přidána implementace importu dalších dvou datových formátů. Jsou to formáty dokumentů textového procesoru Apple Pages a tabulkového procesoru Apple Numbers. Obě aplikace patří do proprietárního kancelářského balíku iWork, který je k dispozici pro systémy OS X a iOS od firmy Apple.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Komentáře

user avatar Roman
Odpovědět
LibreOffice získává podporu dvou formátů Apple
7. 06. 2015, 09:51:31
Je to skvělá cesta, podpora formátů Apple Pages a Numbers je strategická, oba balíky představuji to TOP pro systémy Apple v této oblasti. Myslím si, že je to oboustranně výhodné.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz