Seriál o programování maker

Na serveru inet.sk vyšla další část seriálu o programování maker, tentokrát s makrem pro vkládání nezalomitelných mezer přímo během psaní.  

Na serveru inet.sk vyšla další část seriálu o programování maker, tentokrát s makrem pro vkládání nezalomitelných mezer přímo během psaní. Upozornil Július Pastierik.

Komentáře

user avatar Anonymní
Odpovědět
Zajímavé ale
4. 07. 2006, 22:17:38
Nemohl by někdo tohle popisované makro zpracovat do podoby jako je třeba "vlnka", aby si ho mohli i lidé jako já, kteří nehodlají v OOo programovat makra ztáhnout a používat?
user avatar j-pastierik
Odpovědět
V PDF súbore je ako
6. 07. 2006, 16:30:30
V PDF súbore je ako príloha ODT súbor, odkiaľ to stačí skopírovať a to vrátane definície dialógového okna. Niečo si musíte nastaviť sám - o tom píšem práve v poslednom článku. Inak sa budú ešte meniť aj ostatné makrá pre úpravu textov (s tým začnem asi pokračovanie seriálu v septembri), takže mám predstavu, že by to nakoniec mohlo automaticky robiť počas písania viacej vecí - ale nechcem predbiehať. Takže aj Vám si stačí makrá iba stiahnuť a používať, aj keď s medzikrokom - kopírovaním ich zdrojového textu.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz