Vydána aktualizace LibreOffice 24.2.3 Community

Třetí aktualizace LibreOffice 24.2 s označením LibreOffice 24.2.3 Community přináší 79 oprav.   

Nadace The Document Foundation oznámila vydání opravné verze LibreOffice 24.2.3 Community. Jedná se o minor verzi, která nabízí opravy 79 chyb a regresí (jejich přehled je k dispozici na wiki zde a zde).

Aktualizaci je možno stáhnout z české stránky LibreOffice. Poznámky k vydání jsou dostupné na wiki. Přeložená dokumentace je k dispozici na naší stránce nebo na stránce LibreOffice, využít můžete i Knihovnu LibreOffice, kde jsou příručky dostupné v HTML podobě, a také GooglePlay.

Máte-li nějaký dotaz, problém s LibreOffice, můžete využít komunitní podporu na Asku.

Tato verze je určena nadšencům, kteří se zajímají o nové funkce LibreOffice, nesplňuje kritéria pro průmyslové nasazení. K tomu ostatně nejsou komunitní verze LibreOffice určeny. Firmám a úřadům, kteří mají zájem používat LibreOffice, se doporučuje využívat služeb certifikovaných partnerů ekosystému LibreOffice, kteří nabízejí podporu 24/7. Za takto utržené peníze mohou tito partneři pokračovat v práci na vývoji LibreOffice.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz