Vydána aktualizace LibreOffice 7.6.7 Community

Poslední aktualizace řady LibreOffice 7.6 přináší 44 změn.  

Nadace TDF oznámila vydání sedmého a finálního opravného balíčku pro LibreOffice 7.6 s označením LibreOffice 7.6.7 Community. Tato opravná verze přináší 44 oprav chyb a regresí (jejich přehled zde a zde). Řada LibreOffice 7.6 je tak nyní důkladně otestovaná a může být nasazena v produkčním prostředí (firmy, úřady, školy).

Ačkoliv licence LibreOffice umožňuje využívání LibreOffice v produkčním prostředí, jsou malé i větší firmy a úřady motivovány k pořízení „plnotučné“ varianty LibreOffice od některého z certifikovaných partnerů ekosystému LibreOffice. Tato koupě jim zajistí servisní podporu 24/7, která je zvláště v podnikovém prostředí žádaná.

Jedná se také o úplně poslední verzi s původním označení verzí. Od vydání LibreOffice 24.2 se nové hlavní verze číslují podle roku a měsíce, v němž byly vydány, opravné pak podle pořadí.

LibreOffice 7.6. Community je možno stáhnout z české stránky LibreOffice.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz