OpenOffice.org na technické škole (8. října 2003)

Na počítači v práci nemám nainstalován Microsoft Office, ale pouze OpenOffice.org. Už delší dobu jsem hledal software, který by byl schopen zobrazit a editovat mnou vytvořené materiály v Microsoft Wordu.  

OpenOffice.org na technické škole (8. října 2003)

Jiří Burda (burda@spseol_cz) nám napsal:

Na počítači v práci nemám nainstalován Microsoft Office, ale pouze OpenOffice.org. Už delší dobu jsem hledal software, který by byl schopen zobrazit a editovat mnou vytvořené materiály v Microsoft Wordu. Tyto materiály nejsou pouhý text, ale obsahují diagramy, grafy a také matematické vzorce, které je OpenOffice.org od určité vezre schopen načíst a editovat. Občas použiji také Calc pro vytvoření grafu. Z minulosti mám prezentace vytvořené v Microsoft PowerPoint a také tyto lze do OpenOffice.org načíst. Pokud se při tvorbě dokumentů v Microsoft Office dodržují alespoň základní pravidla pro formátování dokumentu, tak jsou problémy s kompatibilitou velmi ojedinělé. Počítač se mnou sdílí moje kolegyně, která s mou malou pomocí OpenOffice také úspěšně používá.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz