Recenze

Recenze knih, nových verzí OpenOffice.org, jiných variant a edicí, případně dalších zajímavých programů, kterými můžete vybavit své pracoviště.  

1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

V tomto přehledu se podíváme na novinky v LibreOffice 7.5 Community, konkrétně moduly Writer a Calc. Tato verze je nyní dostatečně ověřená pro nasazení v průmyslovém prostředí. 

 

S očekávaným vydání LibreOffice 7.6 se i předchozí řada LibreOffice 7.5 posouvá do produkčního stavu, schopného nasazení v průmyslu. Přinášíme přehled obecných novinek a novinek v modulech Impress, Draw a Math. 

 

V nové verzi oblíbeného e-mailového správce Mozilla Thunderbird 102 najdeme nový adresář, nové ikony, nový správce importu/exportu, nové záhlaví zpráv a řadu dalších novinek.

 

Ve druhém díle přehledu novinek v LibreOffice 7.3 se podíváme na změny v modulech Calc, Impress a Draw a krátce také na vylepšení podpory s formáty OOXML. 

 

LibreOffice 7.3 získává certifikaci pro použití ve firemním prostředí, a tak se vyplatí připomenout si změny, které přinesl. V této části se podíváme na změny v rozhraní a ve Writeru.

 
1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››
 
 
woo jaw demo hz