Vychází LibreOffice 6.4.4

LO.png K dispozici je opravná verze LibreOffice 6.4.4. Nadace TDF byla podruhé přijata jako organizace pro Google Season of Docs 2020.   

LibreOffice 6.4.4

Nadace The Document Foundation oznamuje vydání LibreOffice 6.4.4. Jedná se o čtvrtou opravu z řady 6.4. Počet oprav dosáhl téměř stovky (jejich přehled zde a zde). LibreOffice 6.4.4 je z větve Fresh, určené pro nadšence a zájemce o nejnovější funkce. Novou verzi lze stahovat z české stránky libreoffice.org. Na ní též lze stáhnout verzi 6.3.6, určenou pro průmyslové využití, a také testovací verzi LibreOffice 7.0.

Google Season of Docs – review

I letos se programu Google Season of Docs zúčastní nadace The Document Foundation. Stane se tak podruhé v řadě. Na stránce google.com můžete sledovat časovou osu důležitých událostí – například, 4. května byl deadline pro návrhy ze strany organizací. Výsledky letošního programu budou ohlášeny 6. ledna 2021 v případě kratší projektů, ty déletrvající si na své oznámení počkají do 15. března 2021. Další informace najdete na stránce pro developery a wiki stránce nadace.

(Jako ve škole) Průměr: 1.67 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních sítí těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz